ADVENTNÍ KÖNIGSTEIN „ ALL INCLUSIVE“

ADVENTNÍ KÖNIGSTEIN „ ALL INCLUSIVE“

Dopřejte si  naše služby  při cestě za romantickým zážitkem z návštěvy adventního Königsteinu, na lodi se o Vás s péčí postaráme.

Čeká Vás  vánočně vyzdobená loď a hned  ráno  ke snídani  voňavá káva, čaj nebo  svařák, ke kterému dostanete domácí  koláč nebo perník , který máte v ceně plavby. Během plavby  krajinou labských pískovců  Vám  průvodce podá  informace o zajímavostech v okolí  i o  saských  vánočních tradicích a ještě před přistáním  se posilníte vydatnou polévkou s pečivem. Po přistání v Königsteinu  se od lodi můžete vydat do pevnosti   pěšky nebo po krátkém místním trasferu  elektrovláčkem, který z města do pevnosti jezdí každou půlhodinu.

Majestátní  pevnost Königstein   je těsně spjata s českou historií  a  ročně sem zavítá  800 tisíc návštěvníků .  Můžete zde navštívit více jak 30 budov s muzejními expozicemi  , projít podzemní kasemata  a užít si nejlepší  vyhlídku  na celé českosaské Švýcarsko.  

O adventu se pevnost  promění na historický vánoční trh s ukázkami řemesel ,  stánky s pochoutkami a dárkovým zboží. Nejen děti nadchne, že ve stáncích obsluhují šermíři i skřítkové a o zábavu na nádvoří se postarají akrobati a kejklíři s ohni.  Nechybí kreativní dílny, jízda parní mašinou i schránka na dopisy Ježíškovi. 

Při zpáteční cestě  lodí Vás čeká  česrtvě připravené hlavní jídlo a  zájemci  mají možnost  zapojit  do  pečení perníčků ve tvaru kotviček s našim lodním kuchařem  - na perníčcích si můžete na místě pochutnat nebo si je odnést domů.

TERMÍNY PLAVBY 2018:

1.12., 2.12., 8.12., 9.12., 15.12., 16.12.

Cena zahrnuje: plavbu tam a zpět  s průvodcem, sladkou snídani – kávu/čaj nebo svařák s domácím koláčem, dvouchodové menu, pečení perníčků v lodní kuchyni.

CENA: 950,-Kč/dospělý, 450,- Kč děti do 10ti let

JÍZDNÍ ŘÁD:

9:00 odplutí z Děčína                         15:30 odplutí z Königsteinu

9:50 zastávka Hřensko                      17:00 zastávka Hřensko

11:15 připlutí do Königsteinu              18:30 připlutí Děčín

 

Další informace a rezervace na tel: 725 933 730 nebo plavbydresden@seznam.cz , 11 – 17 hodin

 

 

zpět na úvod