Aktuální sdělení

Vážení zákazníci,
 
na základě rozhodnutí úředních míst pořadatelé v Drážďanech, Konigsteinu i v Pirně zrušili vánoční adventní trhy, které také byly cílem naší společné plavby o adventu v listopadu a prosinci letošního roku. Naše společnost je připravena umožnit Vám plánovanou cestu lodí neboť plavby lodí i nákupy v německých obchodech jsou nadále  možné. Předpokládáme však, že Vaším přáním je ale i možnost návštěvy adventních trhů a prohlídky města s možností volného pohybu bez nutného prokazování bezinfekčnosti a dalších proti covidových opatření.
 
Proto Vám sdělujeme, že adventní plavby v letošním  roce se konat nebudou a překládají se na příští rok 2022. Lodní lístky-vouchery případně i na cestu autobusem mají automaticky prodlouženou platnost až do konce příštího roku do 18.12.2022. Současně Vám potvrzujeme, že Vámi zakoupené lodní lístky-vouchery na plavbu lodí, ale i cestu autobusem můžete v průběhu následujícího roku využít na libovolnou plavbu lodí s naší společností podle vlastního výběru bez nutnosti doplatku, a to i v případě změny cen.
 
Termíny plaveb pro plavební sezónu v roce 2022 najdete na naší adrese www.labskaplavebni.cz v sekci Termíny plaveb.
 
Pro zajištění vhodných termínů plavby a jejich rezervaci pro rok 2022 je Vám k dispozici naše rezervační oddělení na emailu plavbydresden@seznam.cz.
S přáním pěkných dnů a pevného zdraví do dalších dnů

zpět na úvod