Vítejte na stránkách Labská plavební

labská plavebí Labská plavební společnost Vás zve na výlety lodí po Labi z Ústí nad Labem, nebo Děčína, směr Hřensko, Bad Schandau a Drážďany. Naší loď je možné pronajmout na svatby, soukromé párty, oslavy a firemní večírky.
Udělejte radost svým kolegům a uspořádejte firemní večírek na českých nebo německých vodách.
S námi se můžete vydat na jedinečnou plavbu po Labi a užívat si nádherné přírodní panorama, s výhledem na dominanty Českého Švýcarska. Samozřejmostí jsou profesionální služby, kvalitní gastronomie a milý ochotný personál. Ideální místo pro Váš svatební den či luxusní oslavu narozenin která všechny zaručeně překvapí !
Zažijte netradiční plavbu do Hřenska, Drážďan a Bad Schandau, nebo také exklusivní plavbu parníkem po Vltavě, kde je možnost zhlédnout pohled na historickou expozici Prahy, která se stane úžasným zážitkem pro celou rodinu, nebo vaše přátelé.

Jízdní řády a ceny
1. Děčín - Hřensko - Bad Schandau - Königstein Jízdní řády a ceny
2. Děčín - Hřensko - Drážďany Jízdní řády a ceny
3. Děčín - Míšeň Jízdní řády a ceny
4. Děčín - Hřensko - Rathen Jízdní řády a ceny
5. Děčín - Hřensko - Pillnitz Jízdní řády a ceny
6. Ústí nad Labem - Litoměřice Jízdní řády a ceny


Aktuality

Plavba 28.9.2016 - upravený jízdní řád linkové lodi z Děčína do Hřenska, Bad Schandau a Königsteinu
Linková loď dne 28.9. pluje na trase v 9:00 h z Děčína  se zastávkou v  9:50 v Hřensku a  10:45 v Bad Schandau , s prodloužením linky až do Königsteinu , kde loď kotví od 11:45  do 15:30 ( pauza na prohlídku pevnosti nebo dětský zábavní park s atrakcemi pro celou rodinu). ...

více

Luxusní bublinky - taneční večer nalodi 21.10.2016 - Ústí nad Labem
Nechte se zlákat zážitkovou večerní plavbou s živou hudbou,degustací 5 vzorků luxusních sektů s  komentářem sommeliera a ukázkou sabráže šavlí a golfovou holí, kterou si můžete i sami vyzkoušet ! Živá hudba k tanci i poslechu, kanapky v ceně, teplá večeře k dokoupení. Plujeme okružní plavbu ...

více

Plavba z Děčína stále v provozu
Linkové plavby z Děčína do Hřenska a Bad Schandau : plujeme podle jízdního řádu,přijďte si užít letní počasí na loď!

více
zobrazit všechny aktuality